BİLGİ NOTU 2015

TASAM Türk Asya Stratejik Araştırmalar Merkezive Marmara Üniversitesi, 03-05 Aralık 2015’te İstanbul’da gerçekleşecek İstanbul Güvenlik Konferansı’na tüm değerli katılımcılarımızı beklemektedir. Konferans ve konaklamalar uluslararası standartlara uygun gerçekleşecektir. Katılımcıların onayından sonra herhangi erteleme ve iptalde, kayıp ve cezalar kesinlikle sponsorlar tarafından karşılanmayacaktır.

 

BAŞVURU BİLGİLERİ

Konferans dili İngilizce ve Türkçe olup, gerektiğinde FransızcaArapça simültane çeviri yapılacaktır. Aşağıdaki takvimde de belirtildiği gibi; konferans, hem kapalı hem de açık panellere ev sahipliği yapacaktır. Konferansta ayrıca; her sunumda derin tartışmalara olanak sağlayan bir çevre oluşturabilmek için özel seanslar/çalıştaylar yer alacaktır. Açık veya kapalı, her panelin ve her çalıştayın basılmış ciltler oluşturmasını beklediğimizden dolayı, bütün uygulamalar basım özelliklerine göre değerlendirilecektir. Uygulamalar aşağıdakileri içermelidir:

  1. Yazının Başlığı
  2. Yazının Kısa bir özeti (en fazla 300 kelime)
  3. Yazarın/Katılımcının ad(lar)ı ve kurumsal bağlantıları
  4. Her katılımcının bir paragraflık detaylı biyografik açıklaması (detaylı CV değil)
  5. Yazarın/katılımcının elektronik posta adresi (gerekli), telefon ve faks numaraları

 

Lütfen Konferans programında listelenmiş olan paneller altındaki kağıt önerilerinizi 2015@istanbulguvenlikkonferansi.org adresine 31 Ağustos 2015 tarihinden önce gönderiniz.

 

ULAŞIM

Katılımcıların ulaşım masrafları kendileri tarafından karşılanacaktır. Yalnız anahtar konuşmacıların ve özel davetli konuşmacıların ulaşım masrafları (ekonomi sınıfı uçak bileti) Konferans tarafından karşılanacaktır. Konferans görevlileri, havaalanında katılımcıları karşılayıp otele kadar eşlik edeceklerdir. Ulaşım bilgileri ve konferansın düzenleneceği otele nasıl ulaşılabileceği ile ilgili bilgiler yakında konferansın internet sayfasında yer alacaktır.

 

KONAKLAMA

Davetli katılımcıların konaklama masrafları Konferans bütçesinden karşılanacaktır. Konaklama hakkındaki bilgilerin detayları, kısa zamanda katılımcıların ilgilerine sunulacaktır.

YUKARI